Mergvakaris Kauno mariose

Mergvakaris Kauno mariose

Pasiplaukiojimas Kauno mariose – Linksmo mergvakario idėja

Norite, kad būsimoji nuotaka pasijustų kaip tikra deivė? Tuomet surenkite teminį mergvakarį laive ant Kauno marių bangų ir nustebinkite besiruošiančiąją ištekėti draugę surengdamos puikią fotosesiją elegantiškų baltų burių fone. O kai nutarsite, kad metas atsipalaiduoti, išsilaisvinkite iš aukštakulnių batelių ir basomis pajuskite prabangaus medinio denio šilumą bei jaukumą.

Linksmasis laivo kapitonas užtikrins, kad Jūsų pasiplaukiojimas būtų sklandus, o įspūdingame 1956 metų laive nebus šalta net ir subjurus orams - čia įrengta puiki garso aparatūra ir apsauginis tentas nuo prastų oro sąlygų leis puikiai leisti laiką ant vandens nesijaudinant dėl šalčio.

Rezervuokite laivą savo šventei telefonu +370 699 47329.

Susisiekite

Pasivažinėjimas motociklais – Mergvakario pramoga, subalansuota pašėlusioms merginoms

Pajusk riaumojančio motociklo galią pati! Jau seniai svajoji pasivažinėti miesto gatvėmis, o gal pasigrožėti nuostabiais priemiesčio vaizdais per motociklininko šalmą?

Pramogos metu Jūs rinksitės maršrutą, spręsite važiuoti miesto gatvėmis ar pajausti vėją plaukuose užmiesčio kelyje. Važiuojama vienu iš šių motociklų: Kawasaki Ninja arba Suzuki GSXR Rizla. Tam, kad pasivažinėjimo įspūdžiai įsirėžtų ne tik atmintyje, bet ir nuotraukose, galėsite sudalyvauti fotosesijoje su motociklais. Kol mintyse dar skriesite ant galingo motociklo apkabinusi fantastišką jo vairuotoją, sudalyvausite smagioje mini fotosesijoje. Milžiniškas malonaus adrenalino antplūdis garantuotas.

Norėdamos sužinoti daugiau skambinkite +370 630 06199.

Laivas Tekila
DOVANŲ ČEKIAI
Ieškai išskirtinės dovanos?
Įsigyk dovanų čekį pasiplaukiojimui Kauno mariose!